ТОВ "Жива Нива"

ПрО НАс
"ЩОБ СТВОРИТИ результативну ОРГАНІЗАЦІЮ, ПОТРІБНО ЗАМІНИТИ ВЛАДу ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ."

Пітер Друкер            

Олексій Язиков - власник і директор ТОВ "Жива Нива"

   

   Історія ТОВ "Жива Нива" почалася в 2002 році зі створення агрогосподарства, що спеціалізувалося на традиційному вирощуванні сої.

  Але економічні чинники спонукали підприємство змінити спосіб господарювання, вибираючи методи, що дозволяють з меншими витратами отримати більший прибуток. Так господарство прийшло до обробки землі за технологією no-till. Практика показала, що правильно організована технологія нульового обробітку грунту дає економічний ефект вже з першого року.

    Органіка несе добро в світ харчування людей та тварин і є найбільш складним і цікавим видом виробництва рослинницької продукції, що спонукало власника ТОВ "Жива Нива" звернути пильну увагу на цю галузь. На сьогодні всі площі, оброблювані ТОВ Жива Нива, мають статус органічних земель, сертифікованих за міжнародними стандартами.

    На підприємстві наявний весь цикл виробництва зернової продукції, який включає вирощування, очищення, сушіння та зберігання. Це дозволяє надати покупцеві продукцію найкращої якості. Співпраця з логістичними компаніями, які мають досвід органічних перевезень, дає можливість доставити нашу продукцію в будь-яку точку земної кулі.

  Досягнення компанії неодноразово були відзначені нагородами престижного Всеукраїнського відбору "Аграрна еліта України", який щорічно проводиться провідним аграрним журналом The Ukrainian Farmer.

  Своїми успіхами ми пропагуємо розвиток органічного аграрного сектора для реалізації нашої мети -

30% органічних земель в Україні з високим рівнем рентабельності.

  Поставлені цілі поділяють співробітники ТОВ "Жива Нива", яких ми розглядаємо як бізнес-партнерів. Вони приходять в нашу компанію для того, щоб рости разом з нею, розвивати свої підприємницькі якості та професійні навички.

ОРГАНІЗУЮЧА СХЕМА ТОВ "ЖИВА НИВА"