ТОВ "Жива Нива"

Контакти
   „РОЗУМ - ЦЕ ВОЛЯ ДО КОМУНІКАЦІЇ.“

Карл Теодор Ясперс

Адреса виробничого комплексу:
Українa, 13413, Житомирська область, Андрушівський район,  с.Стара Котельня, вул. Андрушівська,  9

Язиков Олексій

Власник ТОВ "Жива Нива", Директор, Керівник служби стратегічного маркетингу та технологій, Голова виконавчої ради, начальник виробничого відділу, відділу продажів, відділу по роботі з представниками, партнерами та асоціаціями.

Талько Максим


      Керівник Земельної служби, Член виконавчої та рекомендаційної ради

Скаковський Микола


Член Ради з якості, Керівник Секції складу

Грибач Світлана

     Член виконавчої та рекомендаційної ради, Керівник Відділення фінансів, Начальник відділу обліку, керівник секції авансових звітів, каси, майна, секції обліку та звітів, секції архіву, секції рознесення банку, секції оплати

Мірошниченко Олена
Член виконавчої та рекомендаційної ради, Керівник юридичної служби, начальник відділу доходів, відділу митниці та логістики, секції кадрового обліку, секції  відвантажувальних документів та виставлення рахунків, секції роботи з дебіторами, секції митниці

Яремчук Сергій


Член Ради по якості, керівник секції роботи в полі.

Калінчук Галина

 

Заступник керівника відділу обліку, заступник керівника секції авансових звітів, секції каси, секції майна, секції обліку і звітів, секції архіву та секції зарплати.

Цурканова Наталія

 

Керівник відділення поширення

 Шпіт Зінаїда


Керівник секції електронних комунікацій, секції інтернет-промо та секції електронних екскурсій

Колос Роман

​​​​​​​

Тракторист-машиніст сільськогосподарської техніки, виробниче відділення, секція роботи в полі

Грондівський Олександр

 

Тракторист-машиніст сільськогосподарської техніки, виробниче відділення, секція роботи в полі

Калінчук Володимир


Зварювальник, виробниче відділення

Вознюк Ігорь

 

Водій автонавантажувача, виробниче відділення, секція складу

Дубовик Андрій


Оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній установок (ЗОК), виробниче відділення, секція обробки продукту

Ісько Олег


Тракторист-машиніст сільськогосподарської техніки, виробниче відділення, секція роботи в полі

Тарасюк Сергій


Тракторист-машиніст сільськогосподарської техніки, виробниче відділення, секція роботи в полі

Нишпал Виталий


Оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній установок (ЗОК), виробниче відділення, секція обробки продукту

Федорець Віктор


Тракторист-машиніст сільськогосподарської техніки, виробниче відділення, секція склада

Богуш Ігор

 

Тракторист-машиніст сільськогосподарської техніки, виробниче відділення, секція роботи в полі

Нишпал Тетяна


Підсобний робітник, виробниче відділення, секція складу

Довбня Микола


Зварювальник, виробниче відділення

Парасіч Микола

​​​​​​

Тракторист-машиніст сільськогосподарської техніки, виробниче відділення, секція роботи в полі

Омельчук Юрій


Механізатор сільскогосподарської техніки, виробниче відділення, секція роботи в полі

Рябоконь Галина


Підсобний робітник, виробниче відділення, секція складу

Якимець Василь


Співробітник служби охорони